Oto Kokusu

ANA SAYFA Oto Kokusu


KATEGORİLEROto kokusu genel olarak reklam içeriklerinde en sık tercih edilmekte olan promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir promosyon ürünü arıyorsanız oto kokusu tam size göre. Uzun süre kullanım sağlanan oto kokularına firmanızın logo tasarımını ve unvanınızı bastırarak firmanızın reklamını uygun maliyetler ile kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.  Oto kokularında dilerseniz kalıcı koku tercih ederek promosyon ürünlerinizin daha da uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Oto kokularının yaymış olduğu koku arabaya binen kişini

n dikkatini çekmekte ve kokunun nerden geldiğine bakıldığında ise firmanın logo tasarımı ve unvanı görülerek firmanın reklamı gerçekleşmektedir. Oto kokularına yapılan baskı tasarımları genel olarak toplu sipariş şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Oto Kokularında Logo Tasarımı

Oto kokularına uygulanan logo tasarımlarında tasarımı kendiniz seçebileceğiniz gibi baskı işlemi yaptıracağınız matbaadan da destek alabilirsiniz. Oto kokularında logo tasarımının yanı sıra özel kesim uygulamaları da gerçekleşebilmektedir. Oto kokusunda ilgi çeken ilk detay kokudur. Sonrasında ise logo tasarımı gelir. Logo tasarımı ne kadar göz alıcı ve özenli bir şekilde gerçekleştirilirse firmanın reklamı da bir o kadar etkili ve dikkat çekici olur. Promosyon olarak vereceğiniz oto kokularında standart koku tercihinin yanı sıra özel koku seçimi de gerçekleştirmek mümkündür. Müşterilerinizde kalıcı bir etki bırakmak ve sürekli firmanızın adının ön planda kalmasını sağlamak istiyorsanız oto koku tercihi oldukça doğru bir seçenek olacaktır.

İpli Oto Kokusu

Promosyon olarak yaptırılmakta olan oto kokularında genel olarak ipli oto kokuları tercih edilmektedir. Aracın aynasına asılmakta olan ipli oda kokularında firmanın logo ve unvanı yer almakta ve bu da reklam aracı için iyi bir temsil olmaktadır. İpli oto kokularında dilediğiniz tasarımı seçebilir ve oto kokunuzun şeklini kendiniz de belirleyebilirsiniz. Örneğin; araba işi ile uğraşıyorsanız araba şeklinde bir kesim tercih ederek üzerine firmanızın adını ve iletişim bilgilerini bastırarak güzel bir reklam yapabilirsiniz. Oto kokuları en uygun promosyon ürünlerinden biridir. Siz de promosyon ürünlerinizde oto kokusunu tercih ederek uygun bir maliyetle kaliteli bir reklam sunabilirsiniz.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp