Roll Up

ANA SAYFA Roll Up


KATEGORİLERHP Latex baskı makineleri tarafından yapılmakta olan, tanıtım ve reklamlarda önemli bir rol oynayan roll up kolay kurulumu ve taşınabilir olması özelliği ile pek çok kişi tarafından sunumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Makaralı sistemden oluşmakta olan rol lup hızlı bir şekilde kurulabilmekte ve yine hızlı bir şekilde katlanarak özel çantası ile taşınabilmektedir. Ürün tanıtımlarında sunumların vazgeçilmez bir parçası olan roll up farklı modellerde tasarlanabilmekte ve yükseklik ayarı da yapılabilmektedir. Baskılı ve baskısız olarak satışa sunulmakta olan roll up ağırlık

olarak 3 kilo ile 5 kilo arasında bir ağırlığa sahiptir.

Roll Up Kullanım Alanları

Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılmakta olan roll up mağaza girişleri, kongreler, toplantı salonları, fuar alanları, alışveriş merkezleri ve daha pek çok alanda kullanılabilmektedir. Yüksek baskı çözünülürlüğüne sahip olan roll up üzerindeki baskının değiştirilebilir olması özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Yen ürün tanıtımları ve seminerlerde sıklıkla tercih edilmekte olan reklam ürünü oldukça ekonomiktir. Üzerinde yer almakta olan teleskopik ayak sistemi ile ayarlanabilir bir ölçüye sahip olan ürün, her türlü reklam içeriğine ve her türlü sunuma uygun olarak dizayn edilebilmektedir.

Roll Up Ölçüleri

Roll Uplarda tamamen müşterinin talebi doğrultusunda tek taraflı ve çift taraflı baskılar uygulaması yapılabilmektedir. Roll Up ölçüleri genel olarak; 60 cm x 200 cm, 80 cm x 200 cm, 85 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm olarak yapılacak olan reklamın ya da sergilenecek olan sunumun büyüklüğüne ve uzunluğuna göre değişim göstermekte, isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretilebilmektedir. Hafif olan roll up tamamı alüminyum gövdeli yapıya sahip olan bir üründür. Roll Up baskı montajı tamamlandıktan sonra alt ayaklar açılır. Monte edilmiş olan baskı alüminyum boruya tutturularak işlem kolay bir şekilde tamamlanmış olur. Roll upun en güzel özelliği ise kurulum için ek olarak hiçbir ekipmana ihtiyaç duyulmaması ve yaklaşık olarak 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamen kurulumunun hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

                                                                                                                                                                                                                            

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp