Karton Bardaklar

ANA SAYFA Karton Bardaklar


KATEGORİLERGıda sektöründe özellikle de büfelerde, cafelerde, kahve dükkanları ve ulaştırma sektöründe hizmet veren firmalar (hava yolları, otobüs, vapur, tren gibi) karton bardak kullanırlar. Kalabalık ofis ortamları, hastane cafeleri, kantinler ve aklınıza gelebilecek daha birçok mekanda karton bardak kullanımı var. bu bardaklar tek kullanımlık olup, oldukça pratik ve zamandan tasarrufu sağlar.

Geçen sürece bakıldığında son zamanlarda karton bardak kullanımında artış gözleniyor. Kafelerde reklam amaçlı olarak da karton bardak tercih ediliyor. Özellikle ulaştırmada

hem pratik hem de hijyenik olduğu için tercih ediliyor. Sokaklarda ve bahçelerde karton bardakla çay, kahve içmek daha pratik olduğundan tercih ediliyor. Kahve içerken üzerinde ki logo ve yazılar elbette ilginizi çekiyordur. İnsan istemsiz bile olsa okumak istiyor. Bu nedenle en iyi reklam araçları arasında karton bardak yer alıyor.

Karton bardak baskısı promosyon ürün olarak da sık kullanılıyor. Gelen müşterilere kendi logosu ve ismi yazan bardaklar hediye edildiğinde müşteri memnuniyeti ve reklam sağlanmış oluyor.

Matbaa hizmetleri veren firmamız bu anlamda en kaliteli ürünleri sizlere teslim etmek için çalışıyor. Karton bardak baskısı siparişlerinizde belirttiğiniz ölücülerde logolu bardaklar uzman kişiler tarafından hazırlanarak baskısı tamamlanıyor. Kısa sürede adresinize teslim ediliyor.

Karton Bardak Ölçüleri

  1. 4 oz bardak ölçüsü içerisine 100 ml içecek almaktadır.
  2. 7 oz bardak ölçüsü içerisine 150 ml içecek almaktadır.
  3. 8 oz bardak ölçüsü içerisine 200 ml içecek almaktadır.
  4. 12 oz bardak ölçüsü içerisine 300 ml içecek almaktadır.

Karton Bardak Siparişinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Karton bardak siparişi esnasında karton bardağın ölçüsüne ve adetine dikkat etmelisiniz.
  • Karton bardak baskısı yapılacaksa göndereceğiniz logonun çözünürlüğü yüksek olmalı.
  • Online sipariş verecekseniz mutlaka kurallara dikkat edin.
DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp