Karton Çanta

ANA SAYFA Karton Çanta


KATEGORİLERKarton çanta marka haline gelen firmanın, işletmenin hatta küçük çaplı işletmelerin bile kullandığı reklam yöntemleri arasında yer alır. Marka bilinirliğini artırmak maksatlı da diyebiliriz. Çanta genelde alışveriş sonrasında satın alınan ürünü taşıması için verilir. Fakat karton çantalar güzel ve çekici tasarlandığında, bu çantalar sonrasında da kullanılabiliyor. Örneğin, annelerin örgü çantası, ayakkabı çantası ya da bir yere giderken eşyalarını koymak için koyduğu bir çanta kısaca günlük hayat

ta kullanılır haline geliyor. Böyle olunca sürekli reklam yapma amacını da taşıyor.

Karton çantalar halk arasında oldukça sevilir. Özellikle karton çanta veren firmalardan alışveriş yapma eğilimleri vardır. Bu eğilim avantaja çevrilerek reklam ürünü, firma tanıtımı haline getirilebilir. Kısaca pazarlama stratejisi olan karton çantalar seviliyor.

Promosyon ürünü olarak verilen karton çanta modelleri eğer kalitesiz ve dikkat çekmez ise bir işe yaramaz. Fakat baskısı ve kağıdı kaliteli, kullanımı uzun süreli olursa, sizin reklamınızı uzun süre boyunca yapar. Bayanlar güzel desenli çantaları sever bu nedenle logonuz ile birlikte tasarlayacağınız desen sizin uzun süreli pazarlama stratejiniz haline gelecek. Karton çanta baskısı bizden sorulur. Kaliteli ve şık tasarımları ile sizde matbaatik’ten hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Karton Çanta Sipariş Ederken Dikkat Edilecekler

  • Karton çanta üzerinde yer alan tasarımın ilgi çekici, göze hitap eden tasarımlar olması gerekir. Uyumlu ve göze çarpan renkler ile hazırlanması dikkat çekiciliği artırır.
  • Sattığınız ürünleri karton çanta ile birlikte verecekseniz, ürün boyutlarınıza göre karton seçimi yapmalısınız.
  • Karton çantanın zemin katında extra bir kağıt bulunmaz.
  • Tasarımları doğru şekilde yapmak için sizlere uzman tasarımcılar yardımcı olacak.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp