Kartvizit

ANA SAYFA Kartvizit


KATEGORİLERUnvanınızı, kurumsal kimliği, iş yerini, telefon numarasını ve daha birçok ayrıntıyı barındıran kartvizitler gereksinim haline geldi. Kartvizitler doğru seçilirse faydasını görmeniz mümkün. Birçok model ve tasarımı bulunan kartvizitler çalışan bir kişiye, iş yeri sahibi olan kişiye veya kurumsal firması olanlara kesinlikle lazım. Belirteceğiniz sektöre göre birden fazla modeli sizlere sunuyoruz. Fark yaratan ilgi çekici, kişiye özel tasarlanan kartvizitler, kişilere kendini, işini tanıtmak için sunulur. Burada ki maksat sonrasında size daha kolay ulaşması olduğundan ka

rtvizit üzerinde isim, soy isim, telefon numarası, varsa iş yeri adresi, iş yerinde ki ünvanı, mail adresi, fax numarası, iş yeri adresi gibi ayrıntılar yer alır.

Reklam, tasarım, mimar bir kişiliğe sahipseniz kartvizit ele alındığında bunu kesinlikle belli etmeli. Bu kişiler daha sıra dışı, farklı kesimli kartvizitler tercih etmeli. Diğer meslekler içinde aynı kural geçerlidir. Finans, muhasebe ve hukuk gibi işe sahip olanlar daha sade ve klasik kartvizitler tercih eder.

Matbaatik ile hazırlayacağınız kartvizitler sizi yansıtacak şekilde hazırlanır, profesyonel baskı sistemi ile hazırlanarak elinize ulaşır.  En kaliteli ürünler ile hazırlanan kartvizitlerden sizde memnun kalacaksınız. Uygun fiyata iyi kaliteyi size sunan matbaatik, çeşitli kartvizit modelleri ile sizlere hizmet veriyor.

Kartvizit Bastırmadan Önce Dikkat Edilecekler

  • Kartvizit bastırmadan önce üzerinde yazacak yazıları hazırlamalısınız.
  • Hayalinizde bir tasarım varsa bir tasarımcıdan yardım alabilirsiniz ya da matbaatik tasarımcılarına aktarabilirsiniz.
  • Kartvizit üzerinde yer alacak logo ve boyutunu belirleyin.
  • PDF dosya şeklinde bilgileri bizimle paylaşın.
  • Kartvizitin modelini, kesimini, tasarımını karar verdikten sonra adete de karar vermelisiniz. Belirli katlarda kartvizit baskısı yapılmaktadır.

Kartvizit Çeşitleri

Standart Kartvizit

Tek taraflı veya çift taraflı olarak basılan standart kartvizitler, profesyonelliğin simgesi haline gelmiştir. Selefonlu veya selefonsuz olarak özelleştirilebilen kartvizitler, gramaj sonrası kesin ayarlanmalıdır. Standart basılan kartvizitlerin fiyatı diğer kartvizit fiyatlarına göre değişkenlik gösterir. Adetine göre de fiyat farklılığı yapılır.

Kabartma Laklı Kartvizit

Kartvizitin istediğiniz bölgesinde kabartmalı olarak kabartmalı laklı kartvizit uygulaması yapılır.  Standart kartvizit fiyatına göre farklılık gösterir. Kaliteli ve istediğiniz doğrultuda kartvizit hazırlanarak teslimatı yapılır.

Sıvama Kartvizit

Sıvama kartvizitler daha kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. İki kartın birleştirilmesi ile yapılan kartvizitler farklı fiyat ile size sunulur. Fiyat vermek istediğiniz adet sayısına göre değişkenlik gösterir.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp