Unutmayınız Kartı

ANA SAYFA Unutmayınız Kartı


KATEGORİLERUnutmayınız kartı özellikle ofis çalışanları için oldukça önemli bir araçtır. Unutmayınız kartı üzerine alacağınız küçük ama hayat kurtarıcı notlar ile kendinize hatırlatma sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda iş yerinizde ya da başka amaçlı birine bir şey hatırlatmak için unutmayınız kartı üzerine not düşerek verebilirsiniz. İşletmelerin en sık kullanmakta olduğu promosyon ve reklam ürünleri arasında yer almakta olan unutmayınız kartı üzerinde firmanın logo tasarımı ve unvanını taşımakta ve bu da firmanın reklamının yapılmasın

ı sağlamaktadır. Unutmayınız kartının dik durmasını sağlamakta olan ayaklı bloknotlar hem masada şık bir görünüm sergilemekte hem de üzerinde yer almakta olan firma logosu ile güzel bir reklam aracı olmaktadır.

Unutmayınız Kartı Basımında Önemli Detaylar

Matbaa tarafından basılmakta olan unutmayınız kartlarında basım yapılırken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Baskı esnasında dikkat edilecek en önemli detay ise unutmayınız kartını şirket logosu tanıtım ve reklam amaçlı olduğundan mutlaka eklenmelidir. Ayrıca kart üzerinde yazılabilecek en ufak bir harf hatası tüm kağıtların iptal olmasına neden olacağından baskı öncesi kontrol oldukça önemlidir. İnternet üzerinden yaptıracağınız unutmayınız kartları için yüklemekte olduğunuz tasarımın, düzgün, eksiksiz ve hatasız olması oldukça önemlidir. Unutmayınız kart tasarımlarının matbaa tarafından yapılması görsellik açısından çok daha etkileyici olacaktır.

Unutmayınız Kartı Baskı Fiyatları

Unutmayınız kartlarında basım fiyatı kartın kalitesi, adedi ve kağıdın büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Toplu olarak yapılan basımlar genel olarak daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Kart basım fiyatları matbaadan matbaaya göre de değişim gösterebilmektedir. Unutmayınız kartları genel olarak 110 gr. Ya da 190 gr. Kağıtlara basılmaktadır. Unutmayınız kartları genel olarak günlük kullanıldığından ve günlük hatırlatma notları alındığından çabuk tükenebileceği için toplu olarak sipariş vermek çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Unutmayınız kartlarınızı koyabileceğiniz kutuyu da dilerseniz özel bir tasarım yaptırarak kutu üzerine de şirketinizin logo tasarımını bastırabilir böylece hem daha şık hem de daha dikkat çekici bir görünüm kazandırabilir, reklamınızı uygun maliyetler ile çok daha göz alıcı bir tasarıma dönüştürebilirsiniz. Unutmayınız kartları farklı model ve tasarımlarda basılmaktadır.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp