Takvim

ANA SAYFA Takvim


KATEGORİLERPromosyon ve tanıtım ürünleri arasında en sık tercih edilen, en çok kullanılan ve en etkili araç olarak görülmekte olan ürünlerden biri de takvimlerdir. Firmalar kendi unvan ve logo tasarımlarının yer almakta olduğu takvimleri gerek iş yerlerinde gerekse kapı kapı dolaşarak hedef müşteri kitlesine dağıtmakta ve kendi reklamını hem daha uygun maliyetle hem de daha etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Takvimler hemen hemen her iş yerinde ve her evde kullanılmaktadır. Sürekli olarak kullanılan takvimler genel olarak göz önünde bir yere koyulduğu için takvim üz

erinde yer almakta olan iş yeri bilgileri ile reklamın yanı sıra müşterinin iş yerine dilediği an daha kolay bir şekilde iletişim numarasına erişim sağlayabilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile baskı işlemleri kişiselleştirilebilir özellikleri ile oldukça talep görmektedir.

Takvim Modelleri

Firmalar promosyon olarak tercih etmekte olduğu takvim modellerinde birden fazla seçenek üzerinden tercih yapabilmektedir. Masa takvimi, duvar takvimi, ahşap tabanlı masa takvimi, yıllık plan takvimi, poster duvar takvimi, takvimli cetvel, takvimli Mouse pad ve üçgen piramit masa takvimi en sık tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. İş yerlerinde genel olarak masa takvimleri tercih edilirken evlere dağıtılan promosyon takvimler arasında ise poster duvar takvimleri daha sık tercih edilmektedir. Takvim üzerinde yer almakta olan firma logo tasarımı, unvan ve iletişim bilgileri firmalar için oldukça etkili bir reklam ürünüdür.

Takvim Baskı Fiyatları

Takvim baskıları matbaa firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Takvim baskısında tasarımı kendiniz seçebileceğiniz gibi matbaadan da destek alarak basım yaptırabilirsiniz. Takvim baskı fiyatları matbaa firmalarına göre değişim gösteriyor olsa da genel olarak fiyat belirlemesi yapılırken tercih edilmekte olan takvimin türü, adedi ve baskı kalitesi göz önünde bulundurularak fiyat belirlenmektedir. Takvim fiyatlarından çok takvimin kullanış alanı göz önünde bulundurularak sipariş verilmesi reklam için çok daha etkili olacaktır. Kullanım alanı oldukça fazla olan ve günümüzde önemli bir yere sahip olan takvimler en sık tercih edilen reklam araçlarıdır. Siz de takvim modellerini incelemek için web sitemize göz atabilirsiniz.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp