KATEGORİLERResmi kurumlarda, kurumsal işletmelerde ve birçok alanda karşımıza kaşe çıkıyor. İmza niteliği taşıyan kaşe, günümüzde sık tercih edilen, pratikliği ile zamandan kazandıran materyaller arasında yer alıyor. Kaşe kişi veya kurum ismi taşıyarak resmi imza yerine kullanıldığı için şahsa yapılır. İşletmelerde faturaların altına, imzalanacak belgelerde, sözleşmelerde kullanılır. Kaşe bir bakımdan mürekkepli yazı gibi olup üzerinde firma adı, adres, telefon numarası, adres yer alır. Kişiye yapılacak ise kişinin isminin de yer alması gerekir. Kırmızı, mavi ve siyah olmak üzere 3 renge sahiptir.

Genelde siyah ve mavi tercih edilirken kırmızı da nadiren tercih edilenler arasında. Kaşe markası olarak akılda kalan sırdaş ve trodat ismi var. Bunlar kaşe markaları olup, talebe göre üzerine baskı yapılır. Her iki markada 4 farlı özelliğe sahip kaşelerdir. Sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Firmanız adına kaşe yaptırmak istiyorsanız uygun fiyata, talep ettiğiniz marka, renk, ve yazıları basarak kısa sürede teslimatını yaparız. Şablona uygun tasarlanan bilgileri doldurarak siparişi anında tamamlayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp