Kitap Ayracı

ANA SAYFA Kitap Ayracı


KATEGORİLERTeknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kitap okumayı sevenler iyi bilir ki kitapların yeri ayrıdır. Kitap okumak zihni açarken kültürel açıdan da beyni zenginleştiriyor. Bu nedenle kırtasiyelerde, kitap fuarlarında, birçok firma kitap ayracını promosyon ürün olarak dağıtmak istiyor. Kitap okurken kaldığınız yeri kolay bulabilmeniz için yapılan bu kitap ayraçlarının birçok farklı modeli var. Promosyon olarak dağıtılan kitap ayraçları üzerinde firmanın ismi ve logosu da geçer böylece akılda kalıcı bir yer alırsınız. Özellikle kitap okumayı seven kitle kitap ayraç

;larına ayrı bir özen gösteriyor. Kitap ayracı veren yerler daha çok ilgisini çekerek buradan alışveriş yapmaya özen gösteriyor.

Birçok kişi nostaljik olarak kitap ayracı saklarken kimisi de koleksiyon yapabiliyor. Tabi kitapların arasında yer alması da ayrı. Sürekli göz önünde bulunan kitap ayraçları üzerinde marka ve logonuz yer alırsa sizde akılda kalıcı bir reklam yapmış olursunuz.

Kitap ayracı baskısı tasarlanırken dikkat çekici, görsellik açısından zengin ve iyi tasarıma yer verilmeli. Üzerinde logo ve firmanızın adı yer almalı ki reklam amacınız yerine ulaşsın. Mat kuşe kâğıtlar üzerine basılan tasarımlar tek veya çift taraflı olarak basılma seçeneğine sahip oluyor. Sizde firmanız adına kitap ayracı yaptırmak istiyorsanız matbaatik olarak her zaman yanınızdayız. Uzman tasarımcılar ve işinde uzman ekibimizle kısa sürede istediğiniz miktarda ki kitap ayraçlarını elinize ulaştırırız.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp