Küp Bloknot

ANA SAYFA Küp Bloknot


KATEGORİLEROfis masalarında yer alması gereken materyallerden bir tanesi küp bloknot oluyor. Küp bloknotlar birçok konuda not almaya yardımcı olan küçük kare kağıtlardır. 100 adetten 2000 adete kadar sipariş edilebilen küp bloknotlar çoğu zamanda promosyon olarak dağıtılır. Telefon görüşmesi esnasında alınacak notların yer aldığı, unutmamanız gereken notları aldığınız bu kağıtlar çoğu zaman hayat kurtarır.

Hemen hemen her sektörde ofis masasında yer alması gereken küp bloknotlar, küçük bir kutu içerisinde yer alır. Bu sayede düzenli durarak alınması kolay

hale gelir. Eğer başka bir yere taşımak istiyorsanız kapağını kapatarak dağılmasını önlersiniz. Çantada dahi dağılmayan özelliğe sahiptir.

Genelde bu küçük küp bloknotlarının kartonlarında firma adı, bilgileri ve logosu basılır. Aynı zamanda küçük bloknotun alt kısmında da firma logosu ve iletişim bilgileri yer alır. Böylece firmanızın adı her zaman göz önünde tutulurken reklamınızda elden ele gezebilir. Bazı firmalar bu bloknotlardan fazlaca yaptırıp, promosyon olarak dağıtır. Böylece başka bir firmada bu bloknotları her kullandığında sizin reklamınızı yapar. Her zaman göz önünde bulunan bu bloknotlar, müşteri kapasitesini de artırmayı hedefler.

Matbaatik olarak istediğiniz adet ve miktarlarda küp bloknotları uygun fiyata sizin taleplerinize göre hazırlıyoruz. Kısa sürede teslimatı yapılır.

Küçük bloknotları sipariş ederken üzerinde yazacak olan slogan, logo, adres bilgilerini tekrar, tekrar inceleyerek gönderin. İhtiyacınız olan miktarı hesaplayın ve siparişinizi buna göre tamamlayın.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp