Oto Paspas

ANA SAYFA Oto Paspas


KATEGORİLERPek çok firma kendi ürün ve tanıtımını gerçekleştirmek için birtakım promosyon ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu promosyon ürünler firmaların vermiş olduğu hizmet ve faaliyetlere göre değişim göstermektedir. Kağıt oto paspasları yıkama firmalarının sıklıkla tercih ettiği promosyon ürünler arasında yer almaktadır. Kusursuz ve kaliteli hizmet sunduğunu müşterilerine sergilemek isteyen oto temizleme firmaları kendi unvan ve logo tasarımlarının yer almakta olduğu kağıt paspaslar ile aracın daha hijyenik olmasını, basıldığında direk paspasa temas edilmeyerek daha temiz olm

asını sağlamakta ve bu sayede kendi reklam ve tanıtımını da gerçekleştirmektedir. Kağıt oto paspaslar her bütçeye uygun şekilde tasarlanarak baskı hizmeti sunulabilmektedir.

Oto Paspas Türleri

Tanıtım ve reklam amaçlı kullanılmakta olan promosyon oto paspas türleri farklı kağıt modellerine baskı uygulanarak üretilebilmektedir. Kuşe kağıt paspas, kalın kraft paspas, deri kağıt, tela bezi ve karton kağıt olmak üzere pek çok kağıt çeşidi ve farklı malzeme seçeneği ilave edilerek üretime sunulmakta olan kraft kağıt oto paspaslar oto yıkama firmalarının olmazsa olmazları arasında yer almakta ve firmanın imajını kaliteli hizmet anlayışı şeklinde yansıtmak konusunda da büyük rol oynamaktadır. Oto paspas modellerinde fiyat belirlemesi yapılırken kullanılan kağıdın kalitesi ve baskı işlemi yapılacak olan paspas adedine göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir.

Oto Paspas Baskısında Püf Noktalar

Oto paspas modelleri farklı malzemelerden üretilebildiği için ilk aşamada kağıt ve malzeme türünü seçerek fiyat almak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra paspas tasarımlarında logo ve unvana yer vermek de reklam için oldukça önemlidir. Oto paspas tasarımları konusunda matbaadan yardım alabileceğiniz gibi dilerseniz tasarım işlemini kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Baskı tasarımında en önemli detay dikkat çekici içeriklere yer verilmesidir. Farklı boyutlarda basıma sunulmakta olan paspaslarda basım öncesi boyut belirtmek gerekir. Oto paspas modellerinde standart ölçü 33x48 cm, araç zeminini kaplayan özel ölçü ise 48x68 cm boyutundadır.Kraft kağıda basım yapılan paspas reklamlarında tasarımın renk seçiminin yüksek çözünürlüklü olması hem daha dikkat çekici olması için hem de daha hoş bir görünüm kazandırabilmesi için önemli bir detaydır.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp