Size Özel Kampanyalar

ANA SAYFA Size Özel Kampanyalar


KATEGORİLERMatbaalar her türlü reklam ve baskı işlemleri uygulayarak firmanızın tanıtım, reklam ve promosyon işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Seçilen promosyon ve tanıtım ürünlerinde baskı ücreti genel olarak baskı kalitesi ve baskı yapılacak olan ürünün adedine göre değişim göstermektedir. Size özel kampanyalar ile toplu siparişlerinizde daha uygun fiyatlı işlemler yaptırabilir ve size özel kampanyalardan yararlanarak daha fazla baskı işlemini daha düşük ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz. Size özel kampanyalar satılan ürüne ve ürünün adedin

e göre değişim gösterebilmekte ve kampanyalar belirli süreler ile sınırlandırılabilmektedir. Siz de işletmenizde müşterilerinize size özel kampanyalar adı altında promosyonlar düzenleyerek satışlarınıza ve firmanızın reklam kalitesinin artmasına büyük oranda katkı sağlayabilir bu aşamada matbaalardan destek alabilirsiniz.

Size Özel Baskılar

Size özel baskı seçenekleri ile kendi firmanızın logo tasarımını ve unvanını içermekte olan ürün baskısı gerçekleştirebilirsiniz. Tasarımlarınızı kendiniz belirleyebileceğiniz gibi matbaalardan da destek alabilir ve size özel kampanyalardan yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş baskı işlemlerinde size özel olarak sunulan kampanyalar baskı adedine ve baskı kalitesine göre değişim gösterebilmektedir. Size özel baskı seçenekleri ve size özel kampanyalardan yararlanmak için matbaamızı ziyaret edebilir ya da internet sitesi üzerinde yer almakta olan iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşım sağlayarak size özel kampanyalardan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Size özel baskı seçeneklerinde dilediğiniz baskı türünü tercih edebileceğiniz gibi dilediğiniz ürün üzerine baskı işlemi uygulatabilirsiniz. Size özel kampanyalar sürekli olarak değişim göstereceği için kampanyaları güncel olarak takip etmeniz oldukça önemlidir.

Size Özel Kampanyalar, Özel Baskı Seçenekleri

Siz de özel baskı seçeneklerinden size özel kampanyalar ile yararlanmak için ürün ve tasarımlara göz atabilirsiniz. Size özel kampanyalar ile oluşturacağınız baskı işlemleri ile müşterilerinizin daha fazla ilgisini çekebilir, daha fazla reklam yapabilir ve kişiselleştirilmiş baskı ürünleri ile isminizin kısa süre içerisinde daha fazla kişi tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz. Yaptıracağınız size özel kampanyalar broşürü ile düzenleyeceğiniz kampanya ve promosyonlar reklamınızın yapılmasına katkı sağlarken aynı zamanda satışlarınızın artmasına ve daha çok yaygınlaşarak hizmet ağınızın genişlemesine fayda sağlayacaktır.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp