Sertifika

ANA SAYFA Sertifika


KATEGORİLERSertifikalar eğitim kurumlarında başarıyı göstermekte olan belgelerdir. Bunun yanı sıra seminer, eğitim ve etkinliklerde katılım sağlayan kişilerin mevcut konu hakkında yeterli seviyede bilgi sahibi olduğu ve başarılı bir şekilde sınavdan geçerek yeterlilik kazandığını temsil eden belgeler sertifika olarak adlandırılmaktadır. Sertifika basımları matbaalar tarafından basılmakta ve uzun süreli kullanılan önemli belgeler olduğu için basımında kaliteli kağıt ve kaliteli baskı tekniği uygulanmaktadır. Sertifika basımında tasarım matbaa tarafından gerçekleştirilmektedir. Sertifika basım fiyatları

ise kullanılan kağıdın kalitesi, baskı kalitesi ve basım adedine göre değişim gösterebilmektedir.

Sertifika Basımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Önemli evrak olan sertifikaların basım aşamasında dikkat edilmesi gereken birtakım önemli detaylar bulunmaktadır. Sertifika tasarımı ne kadar sade olur ise o kadar şık ve kaliteli bir görünüm sergiler. Bu nedenle tasarım konusunda bir uzmandan destek alarak seçim yapmak büyük önem taşımaktadır. Ayrıca sertifika ölçülerine de dikkat edilerek basım yapılması oldukça önemlidir. Sertifikalarda genel olarak isim ve tarih bölümü el ile doldurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle el yazısı yazılacak olan alanın yeterli derecede boş bırakılması oldukça önemlidir.

Sertifika Kağıdı Nasıl Olur?

Sertifika kağıtları genel olarak 330 gr. Tuale fantezi kağıda uygulanmaktadır. Kağıdın ön kısmı dokulu bir yapıya sahip, arka kısmı ise daha düz bir yapıya sahiptir. Sertifika basımlarında baskının daha uzun süre kalıcı ve dayanıklı olabilmesi için baskı kalitesine büyük önem verilmektedir. Önemli evrak olarak bilinmekte olan sertifikalar yıllarca saklandığı için bu çok önemli bir detaydır. Sertifika siparişlerinizi matbaaya direk olarak verebileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de sipariş oluşturabilmeniz mümkündür. İnternet siparişlerinizde site üzerinde yer almakta olan hazır şablonlar üzerinden de seçim yaparak dilerseniz sertifikanızın tasarımını ve ölçüsünü kendiniz de belirleyerek ön izleme yapabilirsiniz. Sertifika fiyatlarında genel olarak adet hesaplanarak fiyat verilmektedir. Sertifikalar üzerinde tarih bilgisi yer almadığından uzun süre kullanılabilir ve uzun yıllar saklanılabilmektedir. Bu nedenle toplu olarak yaptırılmakta olan sertifika basım işlemlerinde fiyat normal adet fiyatına göre çok daha uygun fiyatlı olabilmektedir.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp