Davetiye

ANA SAYFA Davetiye


KATEGORİLERÖzel günlerin vazgeçilmez parçası olan davetiyeler matbaalar tarafından farklı model ve tasarımlarda basıma sunulmaktadır.  Büyük çaplı işletmeler de açılış ve özel etkinliklerinde müşterilerini davetiye yöntemi ile davet ederek hem firmasının imajını üst plana taşıyarak kurumsallığını ön plana çıkartmakta hem de kişilere özel olarak yollamakta olduğu davetiyeler ile kendini özel hissettirerek memnuniyet ve sadakati arttırmaya yardımcı olmaktadır. Davetiye baskıları matbaa tarafından genel olarak zarfsız bir şekilde satışa sunulmaktadır. Zarf

için ise ek ücret talep edilebilmektedir.

Davetiye Kullanım Alanları

Büyük çaplı işletmeler her ne kadar tüm işlemlerini gelişen teknoloji ile birlikte dijital ortam üzerinden gerçekleştiriyor olsa da davetiye konusu hassas bir konu olduğundan baskı şeklinde yapılması çok daha etkili ve özel hissettirecek ve şüphesiz ki daha fazla ilgi çekecektir. Davetiyeler genel olarak özel gün etkinlikleri, açılış, kutlama partileri ve daha pek çok amaç için tercih edilebilmektedir. Davetiyeler kişilere kendini özel hissettirdiğinden etkinliğinize daha fazla kişinin gelmesini sağlayacak ve karşı tarafa olan ince düşünce ve önemlilik duygusu kişilerin firmaya karşı bakış açısını olumlu bir şekilde etkileyerek sağlam referanslar bırakacaktır. Davetiye siparişleri genel olarak adet bazında satışa sunulmaktadır. Matbaa firması ile iletişime geçerek ya da internet sitesi üzerinden online olarak hazır tasarımlardan seçim yaparak davetiye siparişinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Davetiye Baskısında Püf Noktalar

Davetiye baskılarında dikkat edilmesi gereken birtakım püf noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise davetiyede belirtilen etkinlik tarihinin ve etkinlik saatinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılmasıdır. Bunun yanı sıra davetiye üzerinde iletişim bilgilerinin yer alması da oldukça önemlidir. Adresi bulamayan ya da farklı detaylar için ulaşım sağlamak isteyen davetliler için bu önemli bir detaydır. Davetiyeler genel olarak tek taraflı basılmaktadır. Sade ve şık bir tasarım seçmeniz daha zarif bir görünüm için oldukça önemlidir. Dilerseniz işletmeniz ile ilgili fotoğraflar da ilave ederek davetiyenizi kişiselleştirebilir ve özel tasarım talebinde bulunabilirsiniz. Davetiye baskısında fiyat adet ve baskı türüne göre değişim göstermektedir.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp