Düğün Davetiyesi

ANA SAYFA Düğün Davetiyesi


KATEGORİLERDigital ortamdan haberleşme artsa da düğün davetiyesi eskiye dayanan bir gelenek olarak devam ediyor. Özel gününüzde sevdiklerinize akrabalarınıza ve arkadaşlarınızı düğüne çağırmak için özel basılmış davetiyeler dağıtırız. Bu davetiyelerin üzerinde düğünün yapılacağı mekan, gün ve saat belirtilirken gelin ve damadın isimleri yazar. Altında anlamlı bir sözden sonra zaman, mekan belirtilir. Günümüzde düğün davetiyesine örnek olarak gösterilebilecek birçok model yer alıyor. Herkesin kendi tarzına ve bütçes

ine uygun tasarlanan bu tasarımlar elden teslim edilerek düğüne davet edilir.

Profesyonel anlamda düğün davetiyesi hazırlamak ve göz alıcı çizgilerin yanı sıra uyumlu renklerle tasarım yapmak için matbaatik’e başvurabilirsiniz. İsterseniz hali hazırda olan davetiyelerin üzerinde ki düzenlemeler ile de davetiyenizi hazırlayabilirsiniz. Çok sayıda basılan düğün davetiyelerini çoğu zaman hatıra olarak saklarlar. Özellikle yakın akrabalarımız bu özel günü hatırlamak için davetiyeyi hatıraların arasına kaldırır. Kaliteli ve görsel anlamda göz alıcı düğün davetiye örneklerine bakarak sizde kendi davetiyenizi oluşturabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Baskı Öncesi Dikkat Edilecekler                                                     

  • Düğün davetiyesi hazırlarken ilk olarak üzerinde yazan bilgilerin doğruluğu kontrol edilmeli.
  • Davetiye tasarımı yaparken farklı davetiyeleri inceleyerek kendi tarzınıza yakın çizgileri davetiyenize taşıyabilirsiniz.
  • Gerek duyulması durumunda davetlilerin size ulaşması için kesinlikle kendi numaranızı yazarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Son zamanlarda oldukça trend olan etkinliklerden biri sosyal medya üzerinden düğün canlı izlemek oluyor. Bunun için davetiye üzerinde hagtag bulundurmaya dikkat edilmeli. Eğer böyle bir etkinlik düzenleyecekseniz buna dikkat edin.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp