El İlanları & Broşürler

ANA SAYFA El İlanları & Broşürler


KATEGORİLEREl ilanları ve broşürler işletmelerin tanıtım ve reklam işlevlerinde oldukça etkili araçlardır. Firmalar matbaa ile anlaşma sağlayarak kendi ürünlerinin tanıtımının ve kendi logosu ile ticaret unvanının yer almakta olduğu el ilanları bastırarak bu el ilanlarını yakın çevrede yer almakta olan hedef müşteri kitlesine dağıtmaktadır. Kişilerin firma ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamakla birlikte kendi reklamını da yaparak daha kısa sürede daha çok kişi tarafından bilinerek hızla yaygınlaşmasına fayda sağlamakta olan el ilanları & broşürler tek taraflı ve çi

ft taraflı olmak üzere farklı ebatlarda tasarlanabilmektedir. Özellikle yeni açılış yapan dükkanların reklam seçenekleri arasında en sık tercih edilen tanıtım yöntemlerinden biri olan el İlanları & broşürler elden ele dağıtılabileceği gibi aynı zamanda dükkana gelen müşterilere de verilebilmektedir.

El İlanları & Broşürlerin Avantajları

El İlanları & broşürler marka tanıtımı konusunda oldukça etkilidir. El İlanları & broşürler üzerinde işletmenin sunmuş olduğu hizmet ve satmış olduğu ürünlerin markaları ile özellikleri yer almaktadır. El ilanları ve broşürler üzerine yapılan baskı uygulamalarında kullanılan resimler ne kadar dikkat çekici ve göz alıcı olur ise firmanın reklamı da bir o kadar etkili olur. Bu nedenle el İlanları & broşürlerin basımında grafik tasarımı konusunda alanında uzman olan matbaalardan destek almak oldukça önemlidir. El ilanları tek bir sayfadan oluşurken broşürler birden fazla sayfadan oluşmakta ve markanın ürünleri hakkında detaylı içerikleri de kapsamaktadır. El ilanları ve broşürde yer almakta olan görsel ve tanıtımlar hedef kitlenin ürünü merak etmesine ve ürünü denemek istemesine olanak sağlamakta bu durum da hem reklamın hem de satışların artmasına büyük oranda katkı sağlamaktadır.

El İlanları & Broşürlerin Fiyatları

El ilanları ve broşürlerin fiyatı genel olarak baskı kalitesi, sayfa sayısı ve seçilen kağıdın kalitesine göre değişim gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra baskı yapılacak olan kağıdın boyutu da fiyatı etkilemektedir. Sıradan bir el ilanı ve broşür yerine özel kesim ve özel kağıt seçimlerinde ek ücret talep edilebilmektedir.

 

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp