Kurumsal Ürünler

ANA SAYFA Kurumsal Ürünler


KATEGORİLERMatbaa işlemlerinde kurumsal ürünler işletmenin kimliğini yansıtmak amacı ile büyük önem taşımaktadır. Ticari alanda faaliyet göstermekte olan bir firmanın profesyonel bir şekilde ön plana çıkabilmesi ve imajını güçlü bir hale taşıyabilmesi için kurumsal kimlik oldukça önemlidir. Kurumlar markalarını ve piyasaya sunmuş oldukları hizmetleri detaylı bir şekilde müşteriye tanıtmak için birtakım kurumsal ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bu kurumsal ürünler ile hem firmalarının reklamını yapmakta hem de satış oranlarını arttırmaya katkı sağlamaktadır. Kurumsal ürünler katalog, dergi, kaşe, yaka kartı ve kartvizit gibi

ürünlerden meydana gelmektedir.

Kurumsal Ürünlerin Önemi

Kurumsallık işletmelerin büyümesi ve gelişmesi için büyük önem taşımaktadır. Firmanın sunmuş olduğu ürün ve hizmet kalitesini yansıtmakta olan kurumsal ürünler bu aşamada firmalara büyük destek sağlamaktadır. Kurumsal ürün gruplarında firmalar kendi logoları ile yaptırmış olduğu promosyon ürünleri piyasada dağıtarak daha fazla kişi tarafından tanınmakta ve müşteri portföyünü hızlı bir şekilde genişletmektedir. Kurumsal firmalarda baskı ürünü olarak genellikle ajanda, piramit takvim, katalog, bloknot ve kartvizit baskıları tercih edilmektedir. Kurumsal ürünler firmaların ne kadar profesyonel bir şekilde çalışma yürüttüğünün kanıtıdır. Kurumsal ürünler ile firma ücretsiz ve düşük maliyetler ile kendi reklamını yapabileceği gibi aynı zamanda müşterilerine bu ürünler ile firmasını daha kolay ve daha etkili bir şekilde yansıtacak, devamlılığını da çok daha kolay bir şekilde ispatlayacaktır.

Kurumsal Ürünlerde Kartvizitin Önemi

Kartvizit firma tanıtımında ve kurumsallıkta en önemli adımlardan biridir. Kartvizit baskısı ile firmanız hem bir kimlik kazanmış olacak hem de daha resmi ve daha devamlı bir görünüm sağlayarak firmanızın imajını yükselteceksiniz. Kartvizit tasarımları kişinin talep ve istekleri doğrultusunda matbaa tarafından grafik tasarımı gerçekleştirilerek basılmaktadır. Kartvizit üzerinde firmanızın logosu, unvanı, adresi ve iletişim numarası yer almaktadır. Bu sayede müşteri size dilediği zaman kolay bir şekilde erişim sağlayabilmektedir. Kurumsal kimliğinizi yansıtan kartvizitlerde yaptığınız iş ile ilgili seçilen tasarım ve logolar tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Talebiniz doğrultusunda tek taraflı ya da çift taraflı baskı uygulatabileceğiniz kartvizitlerde dilediğiniz kağıt ve baskı kalitesini tercih edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp