Ajanda

ANA SAYFA Ajanda


KATEGORİLERAjanda günlük hayatı veya iş hayatını düzene sokmak, not almak, bilgileri toplamak için kullanılan defterdir. Günümüz teknolojisinde tabletler ve telefon yardımı ile not alsak da daha kalıcı ve pratik kullanımda ajanda tercih edilir. Planlama aracı olarak kullanılan bu defter üzerinde isteğe bağlı olarak tasarımlar yapılabilir. Kimi zaman tarih ve zamanı belirten ajandalar daha sade olarak da hazırlanıyor. Firmaların genelde promosyon amaçlı dağıttığı ürünlerden bir tanedir.

Öğrencilerin, ev hanımlarının, çalışan kişilerin, sekreterlerin, dok

torların daha sayamayacağınız birçok meslek grubu ve ev içinde çok amaçlı kullanılır. Kimisi ders notlarını alırken kimisi pasta tarifi yazar. Bu nedenle hemen hemen her evde bulunan ajandalar promosyon amaçlı dağıtılmak için çok tercih edilir. Hazırlanan ajandalar reklam yapacak firmanın ürün resimlerini, logosunu ve adını taşır. Böylece elden ele dolaşan ajanda aslında bir reklam aracı olarak karşımıza çıkar.

Ajanda Nasıl Düzenlenir?

Belirli bir ajanda düzeni hazırlanarak bu düzene sadık kalmak oldukça önemli bir adım. Ajanda kullanırken de amaca hitap edebilmeli ve amaç dışına çıkmamalıdır. Yazılabilecek sayfaları daha sade ve şık olmalı. Ajandalar boyutlarına göre de farlılık gösterir. Cep ajandaları, çanta ajandaları gibi.. Bunun için hangi tarzda olacağına da karar vermelisiniz.

Ajandaların ana kapak renklerine yine siz karar verebilirsiniz. Kağıt kalitesi, renk tonu, telli veya kitap şeklinde olması gibi adımları görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp