Amerikan Servis

ANA SAYFA Amerikan Servis


KATEGORİLERAmerikan servis genelde restoranlara, cafelere gittiğimizde bizim için servis açarlar. Servis esnasında kendi marka ve logolarının bulunduğu bir kağıt önümüze bırakılır. Şöyle de tarif edebiliriz. Belirli hamburger markalarının veya tepside sunum yapan yerlerin tepsisinin içerisine kağıt serilir. Bunlara aslında Amerikan servis adı verilir. Genelde evlerde daha kaliteli ve görsel süslemeler ile işlenen Amerikan servisler kullanılır. Firmalar ise kendi adlarına bu baskılı Amerikan servisleri hazırlatarak müşterilerine sunar. Burada asıl amaç reklam yapmak. Biliyorsunuz ki günümüzde gidil

en mekanın fotoğrafı veya yemeğin fotoğrafı mutlaka paylaşılıyor. Amerikan servis burada hangi mekanda olduğunu, hangi mekanın olduğunu size sunuyor.

Genelde isme ve firmanın görsellerine göre hazırlanırlar. Kuşe kağıda, Kraftlara veya 1.hamur ile basılan Amerikan servisler tek kullanımlık olup, üzerine tabak konulacak şekilde veya tepsi boyutuna göre ayarlanır. Adetleri örneğin; 500-1000-5000 şeklinde toplu olarak belirtilir.

Restoran ve cafelerde masa ve tepsi kaplama olarak ebatları bulunur. Firmaya uygun resim ve yazılarla hazırlanan amerikan servisler görsel destekle hazırlanır. Bunlar tek kullanımlık olup, toplu sayıda baskı yapılır. Tasarımlar uzman kişiler tarafından yapılır. Kaliteli ürünü uygun fiyata alabilmek için sizde bünyemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizde sade masa yerine müşterilerinize şık bir şekilde hazırlanmış Amerikan servislerden sunmak istemez misiniz? Hem hijyenik, hem temizliği kolay hem de reklamınız bu sayede yapılmış olacak.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp