KATEGORİLERAfişler genelde bir ürünü, bir filmi, sinemayı ya da etkinliği tanıtmak için yapılan ürünlerdir. Genelde indirimli ürünleri gördüğümüz afişler 2 türlü hazırlanır, el afişi ve duvar afişi gibi. Cağımızda önemli bir yere sahip olan afişler, en ideal reklam aracıdır.

Markanızı veya ürününüzü dikkat çekici resimler ve yazılarla süsleyip, kaliteli bir baskı ile piyasaya sunulduğunu düşünün, bu afiş elden ele geziyor veya dikkat çekici bir yerde yayınlanıyor. Bu sayede size ticari kazanç elde etmenize

yardımcı oluyor. Bünyemizde afiş tasarımı yapan arkadaşlarımız olduğu gibi sizin hazırladığınız afişi de direk olarak basabiliyoruz.

Afiş Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak nasıl bir afiş hazırlamamız gerektiğini düşünerek başlamalıyız. Afiş hangi boya ve ene sahip olmalı. Boydan bir afiş mi, yoksa yatay mı? Dış mekanlarda daha büyük afişler tercih edilirken, iç mekanlarda biraz daha ufak afişler tercih ediliyor. Sonrasında yazının onur olması önemli bir kural! Buna uygun font ile yazı boyutunu ayarlamalısınız. Afiş tek sayfa mı değil mi bunu belirleyin. Yazılar buna uygun hazırlanmalıdır. En vurucu nokta ise afişte kullanılacak olan görsel. İlk bakışta resim kişiye kendini göstermeli ki merak uyandırıp, yazı okunsun. Günümüzde görsel ağırlıklı yapılan afişler daha çok dikkat çekiyor. Tabi bu afiş içinde renkleri ve basılan kağıdın kalitesi de önemli.

Yazıların okunabilir olması için arka tarafta kullandığınız fona dikkat etmelisiniz. Afiş tasarımı aslında sanatsal bir iştir. Bünyemizde bulunan tasarımcılardan bu konuda yardım alarak daha kaliteli ve dikkat çekici afişler hazırlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Kullanılan mekan ve yere göre afişte kullanılan malzeme de çok önemli. Dış mekanlarda yağıştan ve rüzgardan korunaklı malzemeler kullanılırken, iç mekanda daha hafif isteğe bağlı malzemeler kullanılır.

Sizde afiş hazırlamadan önce bünyemizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye sahip olabilir, afiş tasarımı yapan arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Ya da direk olarak bize nasıl bir şey istediğinizi anlatarak talep ettiğiniz afiş tasarımına kısa sürede sahip olabilirsiniz. baskı işleminden sonra sizde anında reklamlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp