Antetli Kağıt

ANA SAYFA Antetli Kağıt


KATEGORİLERProfesyonel firmalar kendi logosunu ve iletişim bilgilerini kapsayan antetli kağıtlar kullanır. Firma için kurumsal imajı destelemekte yardımcı olur. Not alırken, hesap tutarken bu kağıtlar her daim elinin altında bulunur. Şirket içinde, şirket dışında ve departmanlar arası iletişim sağlarken antetli kağıtlara yazılar notlar yazılır. Kendi firmanızın logosunun ve iletişim bilgilerinin bulunduğu bu antetli kağıtlar kurumsal bir firma olduğunuzu, yazışmaların resmi olduğunun simgesidir. Bu sayede firma olarak ciddi bir imaj oluşturmanız kolaylaşır.

Antetli kâğıt bir firmanın her a&ccedi

l;ıdan ihtiyaç duyduğu kağıtlar arasında yer alır. Herkesin kullandığı A4 kağıtlar kullanmak yerine özel yazışmalar sırasında antetli kağıt kullanılması kurumsallığınızın simgesi haline gelerek sizi yansıtır. Firma arasında ki yazışmalarında ciddiyet kazanmasına yardımcı olarak firmayı temsil eder.

Antetli kağıt baskısı yaptırmak istiyorsanız matbatik bu anlamda size en kaliteli baskıları sunar. Ofis ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyet garantisini size sunar. Resmi yapılan yazışmaları karşı tarafa ulaştırırken kalitenizi ve imza niteliğinde ki logo ve firma bilgilerinizi de iletmek isterseniz matbatik ile görüşebilirsiniz. Antetli kağıtlarda size 4 renk seçeneği, A4, A5 gibi istediğiniz boyutlarda antetli kağıt baskısı hazırlanır. Kağıtlar 1. Hamur kalitesi ile hazırlanır. Antetli kağıt fiyatları ise ebatlara ve sayıya göre değişkenlik gösterir. Kısa sürede istediğiniz boy ve ebatlarda ki logonuzu ve firma adresinizi taşıyan antetli kağıtlar hazırlanarak teslimat yapılır.

Antetli Kağıt Siparişi Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Antetli kağıt firmanızın logosunu ve adresini taşıyan resmi yazışmalarda kullanışan bir kağıt türüdür. Kurumsal firmalarda daha sık rastlanır. Bu nedenle yazışmalar esnasında ciddiyeti yansıtmak için tasarımına dikkat edilmesi gerekir.
  • Antetli kağıt tasarımı yapılırken firma logusunun ve adres bilgisinin kesinlikle eksiksiz olarak bildirilmesi gerekir. bu nedenle baskı öncesi size ön plan gönderilen kağıda dikkatle bakmanız ve tekrardan adres bilgilerini teyit etmeniz istenir.
  • Firma logosu genelde üst kısımda kullanılırken isteğe bağlı olarak sol veya sağ yan kısımda da kullanılır.
  • İletişim bilgileri ise kağıdın sonunda yer alması gerekir. Adres, fax ve telefon bilgileri bu kısımda yer alır.
DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp