Cepli Dosya

ANA SAYFA Cepli Dosya


KATEGORİLERCepli dosya kurumsal alanlarda evrakları taşırken, teslim ederken, saklarken kullanılan bir üründür. Aynı zamanda kurumsal alanları daha resmi ve prestijli göstermeye yardımcı olur. Cepli dosya yüzeyinde firmanın ismi, logosu ve adresi mevcut bulunur. Bu sayede dosyalarınız derli toplu dururken kurumsal imajınızı da olumlu yönde etkiler. 

Cepli dosya tüm evraklarınızı bir arada tutulmasına yardımcı olurken, kağıtların bir birine karışmasını da önler. Bu dosya içerisinde sözleşmeler, sunum materyalleri ve daha birçok şey düzenli şekilde taşınır. Şirketin logosun

un ve adresinin yer aldığı cepli dosya baskısı kaliteli görsel açıdan da zengin hazırlanır. Kendi reklamınızı her zaman yanınızda taşıyacağınız cepli dosya sizin iş hayatında evrakları düzenli saklamanıza yardımcı olacak.

Matbaatik olarak tüm ofis malzemesi baskıları en iyi şekilde tasarlanarak kaliteli malzemeler kullanılarak basılır. Cepli dosya baskısı yaptırmak istiyorsanız firmamızın iletişim bilgilerinden yola çıkarak bize ulaşabilirsiniz. Firmanızı, şirketinizin imajını çizeceğiniz yolda reklam, promosyon, afiş gibi tasarımları yapan uzman arkadaşlar size yardımcı olacaktır. Önemli olan sizin kararlı ve baskı yaptıracağınız ürünün nasıl olacağını, kaç adet olacağını kafanızda tasarlamanız olacak. Çeşitli cepli dosya modelleri örneklerine göz atarak kalitemize şahit olabilirsiniz.

Cepli Dosya Siparişi Öncesi Dikkat Edilecekler

  • Talebe bağlı olarak cepli dosya baskısı tek kapak ve çift kapak olarak değişkenlik gösterir. İster sadece ön kapağa, isterseniz her iki yüzeye baskı işlemi uygulanabilir. Bunun için baskı yapmak istediğinizi tasarımı bize iletmeniz yada tasarımcılar yardımı ile tasarlanmasını isteyebilirsiniz.
  • Cepli dosya siparişi esnasında şirket logonuzu ve adresini kesinlikle bize iletmelisiniz.
  • Önceden tasarladığımız örnek modellere göz atarak kalitemize şahit olabilir, istediğiniz tasarım örneğine burada karar verebilirsiniz.
  • Genelde sade ve dikkat çeken cepli dosya tasarımları günümüzde daha çok tercih edilip, dikkat çeken tasarımlar arasında yerini alıyor.
  • Cepli dosya modelleri genelde A4 ebatlarında ki kağıtları koymak için uygun modellerdir.
  • Sizin için hazırladığımız tasarımı sizden onay aldıktan sonra baskı işlemi uygulanır. Bu esnada adres bilgilerinizi ve görsellerinizi dikkatli kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp