Bloknot

ANA SAYFA Bloknot


KATEGORİLERİşletmelerin hepsi reklam faaliyetlerinde matbaa ve baskı işlemlerinden yaralanarak çalışmalar yürütmektedir. Matbaacılık alanında hizmet sunmakta olan firmamızda her türlü talebinize ve bütçenize uygun olarak reklam içerikleri ve birbirinden farklı baskı modelleri yer almaktadır.

İşletmeler genel olarak markasının firmasının reklamını aynı zamanda tanıtımını yapmak adına birtakım promosyon ürünlerine kendi logo ve ünvanlarını bastırmakta ve bu ürünleri hedef kitleye dağıtarak düşük bir bütçe ile kendi reklamını ve markasının tanıtımını yapmaktad

ır. Genel olarak bu tarz promosyon ürünlerinde bloknot ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bloknotlar günlük hayatımızda en sık kullandığımız eşyalardan biridir.

Okulda, evde, iş yerinde ksıacası hayatımızın neredeyse her alanında yer almakta olan bloknotlar herkesin ihtiyaç duyabileceği bir üründür. Bloknotlar üzerinde yer almakta olan işletme logo ve ünvanı küçükte olsa bir reklam olmakta ve markanın kısa süre içinde daha çok kişi tarafından duyulmasını sağlamaktadır. Siz de bloknot üzerinde markanızın ve işletmenizin bilgilerinin yer almasını istiyorsanız matbaa hizmeti sunmakta olduğumuz web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir ve ürün fiyatlarına da erişim sağlayarak kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Bloknot Modelleri

İşletmelerin reklam amaçlı matbaalara bastırmakta olduğu bloknot modelleri farklı gruplara ayrılmaktadır. Birden fazla bloknot modeli olsada işletmeler ağırlıklı olarak masa üstünde kullanılan modelleri tercih etmektedir. Kişinin talebine özel olarak tasarlanmakta olan bloknotlar kapaklı bloknot, spirallı bloknot, tutkallı bloknot,sert kapak spirallı bloknot, küp bloknot ve bloknotlu magnet şeklinde değişim göstermektedir. İşletmeler genel olarak küp bloknot modellerini tercih ediyor olsa da bu durum işletmenin bütçe ve taleplerine göre değişim gösterebilmektedir. Bloknot fiyatları ise genel olarak bloknot modeli, sayfa sayısı ve bloknot üzerinde yer almakta olan tasarıma göre değişim gösterebilmektedir.

Bloknot Siparişleri

Bloknot siparişlerinizde matbaamız ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz bloknot modelini ve işletmenizin ünvan ve logo bilgisini tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Bloknot siparişleri için web sitemiz üzerinden de sipariş oluşturarak belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile gönderim yapılmasını sağlayabilirsiniz.  Siparişiniz üzerinize vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda işinde uzman ekibimiz tarafından grafik tasarımı yapıldıktan sonra dijital baskı uygulaması kullanılarak ürünleriniz kusursuz bir şekilde hazırlanarak tarafınıza teslim edilmektedir.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp