Branda

ANA SAYFA Branda


KATEGORİLERMüşterilerin ilgisini çekme konusunda oldukça başarılı bir reklam ve tanıtım ürünü olan brandalar dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Matbaa hizmeti sunmakta olduğumuz internet sitemiz üzerinden ürünlerimizin detaylarını inceleyebilir ve size uygun branda  büyüklüğünü seçerek işletmenizin logo ve ünvanını belirterek sipariş oluşturabilirsiniz.

Brandaların Kullanım Alanları

Brandaların kullanım alanları genel olarak dış mekanlardır. Meydan, sokak, duvar, cadde ve dükkan önlerine asılarak tanıtım ve

reklam yapılmasını sağlamakta olan brandalar suya dayanıklı malzemelerden üretilmekte ve yaz aylarında da güneşten hiçbir şekilde olumsuz olarak etkilenmemektedir. Genel olarak büyük boyutlarda üretimi sağlanmakta olan brandalar dikkat çekici bir özelliktedir ve canlı renkler ve canlı baskı teknikleri ile çok daha fazla kişi tarafından ilgi çekmektedir.

Branda Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Branda seçimi yaparken branda asılacak olan dış mekana göre seçim yapmak büyük önem taşımaktadır. Branda asılan yerde küçük kalırsa çok ilgi çekmeyeceği için bu detay oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra branda üzerinde kullanılmakta olan baskı kalitesi de oldukça önemlidir. Genel olarak dış ortamlarda kullanılmakta olan brandaların hava koşullarından etkilenmemesi adına baskı kalitesi, dayanıklı dikiş ve iyi bir branda türünün kullanılması hem uzun süre dayanıklılık hem de daha fazla ilgi çekmek için büyük önem taşımaktadır. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli baskının yanı sıra müşteri ilgisini çekebilmek adına branda üzerinde yer almakta olan tasarımın da bir grafiker tarafından iyi bir şekilde planlanması gerekmektedir.

Dış mekanlarda brandaların  daha dayanıklı olabilmesi için matbaalar tarafından 400 gr. Vinil brandalar tercih edilmektedir. Brandaların 4 kenarında yer almakta olan kolon dikim uygulaması ile brandaların dış mekanda daha kolay bir şekilde asılması sağlanmaktadır. Dayanıklı malzemelerden üretilmekte olan brandalarda asla yırtılma gibi problemler ortaya çıkmaz. Siz de branda modellerimiz ve tasarımlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemize göz atabilir ve ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek size uygun modeli tercih ederek siparişinizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

 

 

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp