KATEGORİLERİşletmenin dış alanında kullanılan reklam dubaları genelde küçük çaplı işletmelerin reklam yapmasına yardımcı olur. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde işletmenin önünden, yanından geçen müşterinin dikkatini çekerek müşteri toplamaya yardımcı olur.  Eğer işletmede ışıklı bir tabela yoksa kesinlikle reklam dubası kullanılmalı. Dubalar çoğu zaman gideceğimiz mekanın yerini de gösterir. Hafif taşınabilir duba çeşitleri oldukça kolay kullanılarak istenilen yere konulabilir. Bu ürünler reklam amaçlı kullanılsa da park yapılm

aması gerektiğinin de göstergesi diyebiliriz. Duba çeşitleri oldukça fazla olup, istenilen renk ve boyutlarda size hizmet verir.

Duba üzerinde ki baskıları talep ederseniz gece görünürlüğünü artırmak için fosforlu olarak da tasarlıyoruz. Çok amaçlı kullanımı olan dubalar size her zaman müşteri kazandırır. Arasından seçim yapabileceğiniz birden fazla duba çeşidi mevcut bulunmaktadır. Sizde baskı firmamıza uğrayarak istediğiniz boyutta ki dubaya renk ve yazı düzenlemesi bastırabilirsiniz.

Duba Çeşitleri Neler?

Birden fazla duba çeşidi olup gelin birlikte isimlerine göz atalım.

 1. Küçük duba
 2. Büyük duba
 3. Vale duba
 4. Uzun büyük duba
 5. Yaylı uzun dikme duba
 6. Yaylı dikme duba
 7. A Tabela
 8. Yaylı ok duba
 9. Raket duba
 10. Yaylı raket duba
 11. Jumbo duba
 12. Yaylı büyük duba
 13. Yaylı küçük duba
 14. Uzun Jumbo duba
 15. Uzun küçük duba
 16. Araç üstü fırfır
 17. Uzun raket duba
 18. Kaygan zemin tabelası
 19. Aç/kapa tabela
 20. Büyük başlıklı hacı yatmaz duba
 21. Küçük başlıklı hacı yatmaz duba
 22. Raket başlıklı hacı yatmaz duba
 23. Dikme duba
 24. Uzun ok duba
 25. Büyük başlıklı dikme duba
 26. Küçük başlıklı dikme duba
 27. Ok duba

Gibi çeşitleri bulunan dubaların birçoğu bünyemizde bulunup istediğiniz şekilde tasarlanıp baskı yapılır. Reklam amaçlı kullanılan bu dubalar işletmelere %70 müşteri kazandırır. Aynı zamanda dubalar park yeri tutma, rezerve amaçlı da kullanılmakta. Üzerine yazmanızı istediğiniz yazıları kısa sürede baskı yapıp size sunuyoruz. Sizde firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp