Bayrak

ANA SAYFA Bayrak


KATEGORİLERMatbaacılık hizmetlerinde baskı işlemi işletmeler tarafından büyük ilgi görmektedir. İşletmeler markalarının reklamını yapabilmek amaçlı ürünler üzerine baskı işlemi yaptırarak uygun fiyatlı bir şekilde firmalarının tanıtım işlemini gerçekleştirmektedir.

Bayrak baskı işlemlerinde reklam amaçlı kullanılan ve en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bayrak üzerine yapılan baskı işlemi ile işletmenizin adını ve logosunu bayrak üzerine bastırarak işletmenizin reklamını yapmanız mümkündür. Tasarımlar müşterinin talep ve b

eklentilerine bağlı olarak matbaa firması tarafından gerçekleştirilerek baskıya dönüştürülmektedir.

Bayrak Baskı Modelleri

Matbaacılık alanında hizmet sunmakta olan firmamızda her türlü bayrak üretimi büyük bir özen ve titizlik ile gerçekleştirilmektedir. Firmaların reklam amacı ile üretmiş oldukları logo baskılı bayrakların yanı sıra Atatürk bayrağı, denizci bayrakları, kırlangıç bayrak, makam bayrağı, masa bayrağı, parti bayrağı, damla bayrak, takdim bayrağı, tören bayrağı, Türk bayrağı, ülke bayrakları, yelken bayrak, sopalı bayrak ve diğer tüm özel bayrak üretimi gerçekleştirilmektedir. Reklam amaçlı üretilmekte olan bayraklarda genel olarak firmanın logosu ve ismi yer almakta olup kişinin istediğine özel olarak tasarım da yapılabilmektedir. Reklam bayrakları özel olarak üretilmekte olduğundan güneş ve yağmur gibi hava koşullarından hiçbir şekilde etkilenmemekte ve renkte solma durumu söz konusu olmamaktadır. Sınırsız renk ve baskı uygulaması yapılabilen reklam bayraklarında dijital kalitede fotoğraflar ve özel canlı ve parlak renkler uygulamaktadır. İleri teknolojiye uyumlu özel dijital baskı makinelerimiz ile firmanızın reklamını en iyi şekilde yansıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bayrak Fiyatları

Bayrak fiyatları istenilen model, büyüklük ve tasarıma göre değişim gösterebilmektedir. Bayrak baskı modellerinde fiyat belirlemesi yapılırken genel olarak bayrağın büyüklüğü, baskı kalitesi, istenilen tasarım ve ve bayrağın modeli göz önünde bulundurularak hesaplama işlemi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bayrak baskı fiyatları firmadan firmaya da değişim gösterebilmektedir. Reklam bayraklarında ise bayrağın boyutu, direk uzunluğu, baskı ölçüleri, bidon hacmi ve baskı kalitesi hesaplanarak fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Reklam bayrağı fiyatları verilirken genel olarak KDV hariç hesaplama yapılmaktadır ve bu fiyata ilave olarak %8 Kdv tutarı ilave edilmektedir ve firmalar bunu genel olarak fiyatlandırma aşamasında belirtmektedir.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp