Broşür

ANA SAYFA Broşür


KATEGORİLERİşletmeler matbaalar ile anlaşma sağlayarak markaları ve firmaları ile ilgili ürün ve hizmetler hakkında hedef kitleyi bilgilendirmek, ürünlerinin tanıtımını yapmak, kısacası kendi reklamını yapmak için broşür baskısı yaptırmakta ve broşürleri hedef kitleye dağıtarak hem daha fazla müşteri toplamayı hedeflemekte hem de daha fazla kişi tarafından duyularak daha hızlı bir şekilde yaygınlaşmayı sağlamaktadır. Broşür baskıları genel olarak A4 ya da A5 kağıdına basılmakta, kişinin talebine göre tek taraflı ya da çift taraflı baskı uygulaması yapılabilmektedir. Broşür

üzerinde yer almasını istediğiniz bilgileri, işletmenizin unvan ve logosunu bildirdikten sonra matbaalar alanında uzman grafik tasarım ekibi ile broşür tasarımınızı gerçekleştirerek tarafınıza sorunsuz bir şekilde teslimat sağlamaktadır.

Broşür Baskılarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam amaçlı tasarlanmakta olan broşürlerde kullanılan içerik, detay ve resimler hedef kitlenin ilgisini çekebilecek bir şekilde tasarlanmalı ve broşürde çok fazla detaya yer verilmeden sade ve açıklayıcı içerikler kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra broşür üzerinde sadece yazı pek dikkat çekmeyeceğinden görseller büyük önem taşır. Matbaanız tasarım konusunda daha fazla detaya sahip olduğundan tasarım konusunda matbaadan yardım almak çok daha etkili bir sonuç için kaçınılmaz olacaktır. Broşür basımlarında broşürün boyutu tamamen müşterinin kendi seçimine aittir.

Broşür Fiyatları

Broşür fiyatlarında belirli bir liste fiyatı yer almamaktadır. Firmanızın reklamını ve tanıtımını yapmak için büyük fayda sağlamakta olan broşürler genel olarak broşürün boyutu ve basım yapılacak olan broşür adetine göre belirlenmektedir. Genel olarak broşür fiyatları verilirken tasarım için ek bir ücret talep edilmemekte matbaalar tasarım işini kendileri üstlenmektedir. Broşür boyutları 4 farklı ebatta basıma sunulmaktadır.  10x21 cm, A5 boyutu, A4 boyutu ve A3 boyutunda basılabilen broşürlerde broşürün tek taraflı ya da çift taraflı basılması da fiyat üzerinde farklılık yaratmakta olan etkenlerden biridir. Broşür baskılarında müşterilerin talep ve beklentilerine göre özel kesim uygulaması, baskı sonrası selefon ve lak uygulaması da yapılabilmektedir. Özel olarak talep edilen istekler normal baskı fiyatlarının üzerine ilave edilerek matbaa tarafından ek ücret talep edilebilmektedir.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp