Islak Mendil

ANA SAYFA Islak Mendil


KATEGORİLERFirma tanıtımı yapmak için promosyonların etkisi oldukça düşük gibi görünse de firma tanıtımı yapmada oldukça etkili yöntemler arasında yer alıyor. Islak mendil kullanımı da bunlardan bir tanesi diyebiliriz. Islak mendil hemen hemen herkesin çantasında, arabasında bulunan üründür. Birçok temizlik amacı ile kullanılan ıslak mendil eğer firmanın ismini taşırsa neden etkili olmasın?

Baskılı ıslak mendil genelde restoranlarda, cafelerde, büfe ve otobüs işletmelerinde sık kullanılan bir yöntem. Bu sayede müşteriler ile uzun s&uu

ml;re iletişimde kalmayı sağlar. Adınızı ve kimliğinizi unutturmaz. Baskılı ıslak mendiller günümüzde sadece hizmet sonrası kullanılan ürün olmaktan çıktı. Günlük hayatta da çantamıza, cebimize attığımız bu ürün reklam yapmada oldukça etkilidir. Elden ele çok gezme özelliğine sahip olan ıslak mendiller, potansiyel müşteri ve daha fazlasına ulaşmaya yardımcı olur. Özellikle de basılan görsel ve yazıların net olması durumunda reklamınız daha kolay yapılır.

Islak mendil baskısı istenilen ebatlarda yapılarak sizlere sunulur. Farklı ebatları örnek kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Tasarım için uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Baskılı ıslak mendiller, kuşe ve metalize tripleks olarak ikiye ayrılır. online olarak da seçme şansına sahip olduğunuz gibi firmamızı ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Logolu Islak Mendil Siparişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Islak mendil üzerinde mutlaka logo veya resme izin verilmelidir.
  • Islak mendil tasarımını kaliteli bir şekilde yapılması gerekir. bu konuda uzman ekibimiz size yardımcı olacak. Aynı zamanda firma adresi ve iletişim bilgileri ıslak mendil üzerinde yer almalı. Böylece müşteriler sizinle daha rahat iletişime geçer.
  • Varsa baskı esnasında iletişim adresleri arasında web sayfanızın adresini de geçirmeyi unutmayın.
  • Tasarım esnasında kullanılacak olan renk ve çizgiler kurumsal kişiliğe uygun olarak düzenlenmelidir.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp