İnsert

ANA SAYFA İnsert


KATEGORİLERMarket, mağaza gibi yerlerin yaptığı indirim ve kampanyaları duyurmak, ilan etmek, tanıtımını yapmak için başvurdukları yöntemlerden biridir. İnsert baskı küçük çapta katalog veya ilan gibi görünür. Burada indirimdeki ürünler ve fiyatları yazar.

Kampanya tanıtım broşürü olarak da geçen insert baskı, sık olarak marketler tarafından dağıtılır, haftalık veya dönemsel olarak basılır. Müşteri çekmek, ulaşmak ve kampanyalardan bahsetmek için etkili bir yöntemdir. İnsert baskı sık kullanılan ve müşteride akı

lda kalıcı reklam yapan bir yöntemdir. Pazarlama yöntemleri arasında yer alan insert baskı, kaliteli ve kurumsal amaca yönelik olarak tasarlanır. Bu insertler gazete, dergi, posta kutularına atılarak dağıtılabilir.

İnsert Ne Demek?

İnsert çalışan, çalışmayan herkesin hayatında yer alan bir pazarlama türüdür. Perakende satış yapanların daha sık kullandığı bu taktik kampanyaları, indirimleri duyurur. Pazarlama çalışmalarını desteklemek amacı ile yapılan oldukça faydalı yöntemler arasında yerini alır. Tek veya birden fazla sayfası olan tanıtım broşürleri kişilere indirimler hakkında bilgi vermek amaçlıdır. Bir firmanın kesinlikle insert baskı yaptırarak kendini daha iyi tanıtması, ,r,n indirimlerini göstermesi gerekir.

Firmalar Neden İnsert Kullanmalı?

İnsert baskılar firmalara birden fazla amaç sunar. İnsert ne demek sorusunu ise asıl faydalarını okuyunca anlayacaksınız. İnsert kullanmanın asıl amaçları arasında temel müşteriye ve daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmaktır. Daha geniş kitleye ulaşmak müşteri potansiyelini artırmak anlamına geliyor.

İnsertlerin içerisinde ki görseller indirim ve kampanyalı ürünler olduğundan müşteriler kısa süre içinde firmayı ziyaret eder. Eğer müşteri bu firmayı daha önce tanıyor ise insertte bulunan bu ürünün yeni çıkışını tanıtmak maksatlı ya da indirimlerin kısa süreli olduğunu kesin biliyordur. Bu nedenle gözüne çarpan ve almak istediği bir ürün gözüne çarptığında kısa sürede firmayı ziyaret eder. Eğer hiç duymayan bir kişinin eline geçmiş olsa bile bu firmayı ziyaret etmeye eğilim gösterecektir. Bu kişiler kampanya ve indirimlerden mutlaka yararlanmak isteyeceklerdir. Bu demek oluyor ki mağazaya geldiğinde gözüne çarpan extra ürün alışverişi yapmasına da yardımcı olur.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp