Kapı Askılığı

ANA SAYFA Kapı Askılığı


KATEGORİLERTek bir broşür ile kendinizi en iyi şekilde anlatmaya ne dersiniz? Marka imajınızı üst seviyeye çıkaracak olan kapı askılığı, kampanyalarınızı, promosyonlarınızı, pazarlama çalışmalarını, reklam faaliyetleri arasında broşür baskının yeri oldukça eski bir gelenek. Eskiden bu güne uzanan bu gelenek hiçbir şey kaybetmeden üstüne koyuyor. Eskiye nazaran daha hızlı ve etkili hale gelen broşür ile pazarlama tekniği gün güne daha iyileşiyor. Broşürlerin daha akılda kalıcı ve etkili olmasında yeni formüller arasında kapı askılığı geliyor. Çoğu zaman

üzerinde dikkat bebek uyuyor, zile basmayın, kapalı/açık gibi ibareleri gördüğümüz bu broşür oldukça etkili bir yöntem. Uyarı ibareleri içeren bu kapı askıları üzerinde firmanızın logosu, adresi ve iletişim bilgilerinin yer almasıyla müşteri potansiyeliniz yükselebilir.

Kapı askılığı baskısı sizi yansıtacak çizgi ve renklerle tasarlanıp, geniş kitlelere ulaşmanıza yardımcı olur. Tasarım için sizlere uzman ekibimiz yardımcı olacak. Kapı askılığı tasarımı sırasında firma bilgilerinizi kontrol etmeyi unutmayın. Çok sayıda basılan kapı askılıkları kırımlı, kırımsız olarak ayrılır. Kaliteli baskı ve hizmet alabilmek için matbaatik’ten yardım alabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli bir reklam ürünü almak için geç kalmayın.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp