Magnet

ANA SAYFA Magnet


KATEGORİLERMagnet reklam ve tanıtımlarda en sık kullanılan reklam araçlarından biri olarak bilinmektedir. Firmanın logo, unvan ve iletişim bilgilerinin yer almakta olduğu magnetler metal eşyalar üzerine yapışabilme özelliği ile sürekli olarak göz önünde kalabilmekte ve daha akılda kalıcı olabilmektedir. Bu nedenle pek çok işletme markalarını daha fazla kişiye duyurmak ve satışlarında daha fazla artış yakalayabilmek adına magnet baskısı yaptırmakta ve bastırmış olduğu magnetleri iş yerlerinde, sokaklarda ve evden eve gezerek hedef kitleye dağıtarak reklamını yapmaktadır. Magnetler aynı zamanda mü

terinin firmaya daha hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden ulaşması için de faydalıdır çünkü sürekli olarak göz önünde olan ve yapışma özelliği ile kaybolma durumunu en aza indiren magnetler firmanın iletişim bilgilerini içermektedir.

Magnet Baskı Uygulaması

Matbaalar tarafından gerçekleştirilmekte olan magnet baskı uygulamalarında tasarım genel olarak matbaa tarafından gerçekleştirilmektedir. Mıknatıslı olarak tasarlanmakta olan magnetler selefonlu kağıt kullanılarak da hazırlanabilmektedir. Magnet ölçüleri genel olarak seçilen tasarım ve yazılan içeriklere göre değişim gösterebilmektedir. Magnet baskı fiyatları belirlenirken ise genel olarak tasarım, baskı kalitesi, kullanılan kağıt ve adet miktarı göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılmaktadır.

Magnet Baskısında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Magnet baskısında müşteri dilerse kendi tasarımını kendi oluşturabilmekte ve magnet boyutunu da kendisi belirleyerek düz, oval ve özel kesim seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Magnet baskısından en çok dikkat edilmesi gereken durumlardan biri de magnet üzerine bastırılacak olan bilgilerin doğruluğundan emin olmaktır. Bazen magnet baskılarında binlerce adet basımı yapılabilmektedir. Yazılacak olan en ufak bir hata binlerce ürünün çöp olmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra kullanılan yazı fonunun net okunur bir şekilde olması ve mümkünse büyük içerikler ile yazılması hem daha fazla dikkat çekecek hem de daha hoş bir görünüm sergileyecektir. Magnet baskılarında genel olarak kısa yazılara yer verilmektedir. Magnet baskılarını matbaalardan yaptırabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de sipariş verebilir ve dilerseniz kendi baskı tasarımınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinden verilen siparişlerde ön izleme ile görsel hakkında fikir sahibi olmanız da mümkündür.

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp