KATEGORİLERFirmalar küçük promosyon ürünleri kullanarak uygun fiyatlar ile kendi reklamlarını gerçekleştirmektedir. Promosyon ürünler üzerinde yer almakta olan firma bilgileri ile işletmelerinin adını kısa bir süre içerisinde daha fazla kişiye duyurmayı hedeflemekte olan firmalar matbaalardan yardım alarak kendi unvan ve logo tasarımlarını bastırabilmektedir. Günlük hayatımızda neredeyse hayatımızın her alanında kullanmakta olduğumuz kalemler en sık tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Metal kalem üzerine uygulanmakta olan baskı uygulaması firma tanıt

ımı için oldukça etkili bir reklam aracıdır.

Kaliteli Ve Ucuz Reklam İçin Metal Kalem Modelleri

Firmalar reklamını yaparken aynı zamanda firma imajlarını müşteriye karşı iyi bir şekilde yansıtabilmek adına kaliteye de önem vermektedir. Metal kalem modelleri tam da bu noktada en iyi promosyon ürünleri olarak göze çarpmakta. Günümüzde okulda, evde, iş yerinde ve daha pek çok alanda not almak ya da yazı yazmak için kaleme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle firmalar kendi unvan ve logo tasarımlarını metal kalem üzerine bastırarak hem reklam yapmakta hem de daha fazla akılda kalmayı sağlamayı hedef edinmektedir. Reklam araçları olarak metal kalemlerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise tek kullanımlık değil uzun süre kullanılabilir olmasıdır.

Metal Tükenmez Kalem Baskısında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Metal tükenmez kalemler baskı yöntemi ile kişiselleştirilebilir bir yapıya sahip olduğundan dolayı pek çok kişi tarafından hem hediye hem de reklam amaçlı tercih edilebilmektedir. Metal kalem tercihinde kaliteli ürünü tercih etmek daha uzun süreli kullanım için oldukça önemlidir. Promosyon ürünlerinde kalem tercih ederken metal kalemin tercih edilmesi daha kaliteli bir görünüm sunmakta ve firmaların imajına daha uygun olarak görülmektedir. Metal tükenmez kalemlere yapılmakta olan baskı uygulaması lazer baskı ile gerçekleştirilmektedir. Lazer baskılar kazınarak uygulandığı için baskının silinmesi söz konusu değildir bu nedenle metal kalemler kalıcı ve şık bir hediye olarak tercih edilebilmektedir. Metal kalemlerde fiyatlar genel olarak kalemin kalitesine göre ve baskı uygulanacak olan kalemin adet sayısına göre değişim gösterebilmektedir. Kalem fiyatlarına baskı fiyatı dahil değildir.

 

DEVAMINI OKU ...

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp