Düğün Davetiyesi Fiyatları

ANA SAYFA BLOG Düğün Davetiyesi FiyatlarıDüğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiyeleri en özel gününüzde sevdiğiniz insanları yanınızda görmeniz için ve sevdiklerinizi bu özel gününüze davet ederken onlara kendini özel hissettirmeniz için unutulmaz bir anıdır. Düğün davetiyelerinde farklı olarak binlerce tasarım ve modele yer verildiği gibi aynı zamanda kişiselleştirilmiş özel tasarımlarda basım hizmetine sunulmaktadır. Düğün davetiyesi fiyatları davetiyenin tasarım özellikleri, kullanılan kağıdın kalitesi, zarf modelleri, tasarım ve davetiye basım adedine göre değişim göstermektedir. Bazı davetiyeler toplu olarak fiyatlandırılmakta bazı özel davetiyeler ise adet bazında fiyatlandırılmaktadır.

Düğün Davetiyelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Düğün davetiyelerinde yer almakta olan isim, soy isim, anne adı ve baba adı gibi özel bilgilerin doğru ve eksiksiz olması büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra davetiye basımında kullanılan yazı karakterinin net okunabilir bir şekilde olması da oldukça önemlidir. Düğün davetiyelerinde belirtilen adresin ve iletişim bilgilerinin doğruluğu da davetli kişilerin düğün sahibine kolay bir şekilde ulaşabilmesi açısından oldukça önemlidir. Sade, zarif ve şık bir tasarımın yanı sıra davetiye üzerinde yer almakta olan bilgilerin doğruluğu ve netliği de oldukça önemlidir.

Davetiye Modelleri Ve Tasarımları

Düğün davetiyelerinde model ve tasarım işlemleri genel olarak çiftlerin talep ve beklentileri doğrultusunda matbaa firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Düğün davetiyelerinde tasarım seçimi oldukça zordur. Davetiye tasarımı için binlerce modelin yanı sıra aynı zamanda farklı zevklerin birbiri ile uyumunu yakalamak da oldukça önemlidir. Düğün davetiyelerinde tasarımlar kişilerin fotoğrafları özel olarak eklenerek de tasarlanabilmektedir. Düğün davetiye modellerinde seçim yapılırken çok abartı ve karmaşık modellerin yanı sıra hem şık hem de sade modeller daha hoş bir görünüm sergilemektedir. Davetiye zarfı üzerine ekleyeceğiniz ufak süsleme dokunuşları da davetiyenizin şık görünümü için oldukça etkili olacaktır. Düz beyaz bir zarf yerine renkli ve hatta süslemeli, kurdeleli, farklı şekillerde açılıp kapanabilen zarf modelleri hem daha çok ilgi çekecek hem de daha hoş bir görünüm sunacaktır. Davetiye modelleri ve tasarımları konusunda fikir edinmek ve davetiye siparişi verebilmek için web sitesi üzerinden de destek alabilirsiniz.


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

whatsapp